Bubble Shooter Extreme

Bubble Shooter Extreme je hra na střílení bublin, která má extrémně obtížná pravidla. Stejně jako u jiných bublinových vystřelovačů se hráč pokouší odstranit všechny barevné koule z hřiště a získávat body pomocí šedé střílečky ve stylu šipek ve spodní části obrazovky, aby střílel projektily na koule. Získávají body tím, že spojí projektil se dvěma nebo více spojenými, identickými zavěšenými bublinami. Spojené bubliny pak praskají zlatými blikajícími světly jako výbušniny.

V této verzi hra zobrazuje koule na pozadí oblohy. Hráč nejprve dostane pět šancí, jak je zobrazeno s 5násobným číslem zcela vlevo od střelce, k odstranění bublin. Počet se nesnižuje, dokud se shodují. Pokaždé, když se jim nepodaří vytvořit jeden, počet klesne o jednu. Pokud číslo klesne na nulu, hra přidá do pole další řadu bublin.

Bubble Shooter Extreme vyzve hráče snížením počtu šancí pokaždé, když přidá řadu (tj. 5x klesne na 4x během dalšího kola, 4x klesne na 3x atd...). Hráč může přidat jednu další šanci za kolo sledováním reklamy. Mohou také znovu načíst celou hru a začít znovu sledováním reklamy.

Hra pomáhá hráči tím, že ukazuje další projektil přímo nalevo od střelce ve stříbrně orámované vodorovné krabici. Sleduje hráčovy body napravo od střelce. Také resetuje šance, pokud hráč hraje tak dlouho, že projde pěti koly.

Jak hrát:

Prohlédněte si připojené odpovídající bubliny na hřišti a střelec i náhled projektilů. Umístěte kurzor přímo na požadovanou bublinu v poli, abyste zarovnali šipku. Vystřelte projektil. Odstraňte co nejvíce bublinek.

Ovládací prvky:

Myš: Klepněte na tlačítka. Chcete-li umístit kurzor, posuňte myš. Chcete-li vystřelit, klikněte jednou.
Mobil: Klepněte na tlačítka. Chcete-li vystřelovač zarovnat, posuňte prst nebo stylus po trackpadu nebo obrazovce. Chcete-li vystřelit, klepněte jednou.


Bubble Shooter Extreme
Bubble Shooter Extreme.


Bubble Shooter